تا ۳ سال حفاظت از سرامیک با کیفیت بالا
سیستم X کریستال سرامیک پوشش یک پوشش حرفه ای است که طول می کشد تا ۳ سال – ارائه حفاظت برتر از اچ شیمیایی به علت اثرات زیست محیطی. کریستال یک براق برجسته ارائه می دهد و رنگ خود را از آلودگی روزمره از طریق مقاومت شیمیایی سخت و خواص آن آزاد می کند.

نحوه درخواست سیستم X

کریستال عالی است در اضافه کردن یک لایه عمیق و براق از حفاظت در قیمت پایین تر. این پوشش تمیز کننده خود را تمیز می کند نیاز به رفع موی سر و یا مهر و موم هر چند ماه.

کریستال رنگ خودرو خود را از اثرات مضر باران اسیدی، اشعه ماوراء بنفش، نمک و آلاینده های محیطی تا سه سال محافظت می کند. پیوند قوی ایجاد شده توسط پوشش سرامیک دوام بسیار عالی را در هر محیط فراهم می کند.

کریستال رنگ پوست خود را ترک خواهد کرد و بسیار آسان برای تمیز کردن. لایه سرامیکی نوری که توسط سیستم X کریستال تشکیل شده است، مانع از آلودگی های پیوندی از گرفتن رنگ در دست شما نمی شود. ساقه های درخت، تار، نقاط آب و سایر آلودگی های رنگی را آسان می کند.

سپر شفاف براق کریستال برابر با محافظ رنگ طولانی تر است که آب، خاک، نمک جادویی، یخ، برف و سایر آلودگی های محیطی را دفع می کند و تمیز کردن وسیله نقلیه خود را برای مدت زمان طولانی بین شستن.

پوشش رنگ سرامیکی آسان برای استفاده ما پوشش محافظتی طولانی تر از هر موم یا رنگ مو را فراهم می کند.

بزرگترین مزیت استفاده از کریستال این است که خود تمیز کردن اثر آن و توانایی آن برای مقاومت در برابر محیط های سخت زمستان که در آن درجه حرارت، نمک جاده و مواد شیمیایی مورد استفاده در جاده ها به رنگ شما مخرب است.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *