یک عمر حفاظت از سرامیک با کیفیت بالا

System X Diamond نشان دهنده پیشرفت انقلابی در حفاظت از رنگ است. یک پوشش سرامیکی منحصر به فرد و دائمی، براق کننده رنگی را در بر می گیرد، در حالی که حفاظت از سطوح بیرونی برای طول عمر اتومبیل های جدید و تا ۸ سال در خودروهای مورد استفاده.

گواهی الماس

عنصر ۱۱۹ به عنوان یکی از اولین آزمایشگاه ها برای استفاده از فن آوری SiO2 شناخته شده است و رهبر در زمینه نوآوری و بهبود فن آوری حفاظت از رنگ سرامیک در سراسر جهان است.

مانند هیچ محصول دیگر، سیستم X Diamond محافظت از رنگ با سطوح براق، دوام و مقاومت شیمیایی قبلا غیر قابل دستیابی است.

الماس به طور خاص برای کسانی که با سلیقه های متفکر برای پایان دادن به فوق العاده غنی و براق، و همچنین توانایی خود در مقاومت در برابر عناصر و حفاظت از عمر ماشین شما طراحی شده است.

ساختار کامپوزیت الماس نهایی را در محافظت از سرامیک ارائه می دهد و به همین ترتیب یک ظاهر لعاب و آب نبات مانند براق را به عنوان بهترین واکسن کارناوب ارائه می دهد.

سیستم X Diamond پتو اتومبیل خود را در پوسته ی براق محافظ سرامیک که همه رنگ ها را تقویت می کند. سیاه بیشتر عمیق تر ظاهر خواهد شد قرمز با انعکاس های روشن ظاهر می شود سفید و نقره ظاهر خواهد شد به نظر می رسد در شیشه ای پوشیده شده است.

الماس باعث می شود که اتومبیل شما قوی تر از همیشه باشد. Beading بی نظمی آب و اثر تمیز کردن خود را حفظ خواهد کرد اتومبیل خود را به دنبال عالی در میان شستشو.

هزینه نگهداری وسیله نقلیه خود را کاهش می دهد به علت کم نگه داشتن مورد نیاز برای حفظ بیرونی به دنبال پاک و براق است. الماس با شستشوی اتوماتیک مکرر، بدون پوشیدن نازک برای حفاظت درازمدت واقعی مقاومت می کند.

الماس از خاک، روغن، گرد و غبار و جاده های جاده ای برای تسریع درک آسان باورنکردنی جلوگیری خواهد کرد

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *